Полегшити суглоби природним чином
KYIV, UKRAINE

KYIV, UKRAINE

detox

ПОЛЕГШИТИ СУГЛОБИ ПРИРОДНИМ ЧИНОМ

ДОБРОБУТ | 16 - 05 - 2021

Вони дозволяють тілу бути рухливим і гнучким. Вони з’єднують між собою різні частини скелета. Вони можуть стати болючими, з часом або від повторення одного і того ж руху. Зрозуміло, сьогодні ми розглядаємо 400 суглобів людського тіла. Враховуючи їх велику кількість, цілком нормально, що деякі з них застряють в якийсь момент. Більше того, дослідження з ревматології підраховує, що близько 10 мільйонів французів страждають на артроз. Біль у суглобах в руках, колінах, стегнах або спині - часта причина відвідування лікаря.Суглоби відіграють важливу роль у повсякденному самопочутті. Незначні болі в суглобах є тимчасовими і стихають при відпочинку, теплі та певних фізичних вправах.

З іншого боку, якщо ви страждаєте від частого болю, це може призвести до зниження рухливості. Велике споживання ліків не завжди є чудо-рішенням для цього виду болю.

Як полегшити біль в суглобах природним шляхом?

Біль у суглобах: звідки він береться?

Суглоби складаються досить складно. Вони розташовані на стику двох кісток. Їх механізм може складатися, серед іншого, з хряща, зв’язок, оболонок, рідин та тканин.

Разом ці елементи утворюють три типи з'єднань:

 • мобільні (колінні, ліктьові та ін.)
 • напіврухливий (між хребцями)
 • фіксований (кістки черепа

З віком або при регулярних рухах можуть з’являтися болі в суглобах. Часто синовіальна рідина (рідина, в якій знаходиться хрящ) вже не може полегшити рух рухомого суглоба. Це коли він починає хворіти.

Ревматизм, запалення або тріщина, що супроводжується деградацією хряща, також може спричинити біль у суглобах.

Зверніть увагу, що деякі профілі більш схильні до впливу болю в суглобах:

 • пенсіонери;
 • люди з надмірною вагою;
 • найкращі спортсмени;
 • жінки (після менопаузи).

Як можна полегшити біль у суглобах природним шляхом?

Ви, звичайно, знаєте, що відпочинок суглоба має важливе значення для проходження болю. Також рекомендується виконувати певні види вправ у воді.

Зі свого боку, ми хочемо повідомити вам про інші природні стежки. Це може полегшити біль ваших суглобів. Це може бути цікаво, якщо ви страждаєте від обмеженої рухливості.
Читайте далі!

Таким чином, проведення детоксикації дозволяє очистити організм в глобальному масштабі, надаючи на нього безліч позитивних ефектів:

Зосередьтеся на глюкозаміні

Хрящі, зокрема, складаються з глюкозаміну. Ця молекула необхідна для підтримки суглобових хрящів. Це також дозволяє утворення синовіальної рідини, яка змащує суглоб.

Ви розумієте, що якщо процес створення глюкозаміну не працює належним чином, хрящ починає становити проблему.

Результат: настає біль у суглобах. Наближається ризик розвитку артрозу.

Позитивна дія на біль у суглобах :

Наприкінці 1960-х лікарі вирішили лікувати пацієнтів з остеоартритом. Вони вводять глюкозамін у хворобливі суглоби. Результати є позитивними та підтверджують здатність цієї молекули полегшувати легкий або помірний біль.

Щоб полегшити ситуацію, фахівці створюють таблетки глюкозаміну сульфату. Це негайний успіх у пацієнтів, які страждають від регулярних болів.

Переконливі результати щодо уповільнення прогресування артрозу :

Здається, що окрім дії на біль у суглобах, прийом глюкозаміну сульфату протягом тривалого періоду може уповільнити поширення артрозу.

Коли і як приймати глюкозамін? :

У дієтичній добавці споживання глюкозаміну може бути до 1200 мг. Розкладіть його на рівні їжі, щоб максимально використовувати його засвоєння. Візьміть два-шість тижнів лікування, щоб відчути його благотворний ефект.

Зосередьтеся на хондроїтині

Матриця хряща складається з сульфату хондроїтину. Цей елемент виробляється організмом природним чином і виконує різні функції:

 • це допомагає зволожити хрящ, підтримуючи осмотичний тиск;
 • робить кістку гнучкою та еластичною;
 • захищає хрящ.

Корисна дія хондроїтину :

Прийом хондроїтину дозволяє відновлювати хрящі. Це заважає ферменту, який руйнує хрящ, виконувати це завдання. Здається, що, як і його колега глюкозамін, він також допомагає у виробництві синовіальної рідини. Нарешті, це обмежує втрату кісткової речовини.

Позитивний висновок щодо дослідження хондроїтину :

Більшість досліджень, проведених в останні роки, вказують на той самий висновок:

 • як і глюкозамін, хондроїтин уповільнює прогресування артрозу;
 • його прийом полегшує симптом болю в суглобах, особливо в коліні.

Коли і як приймати хондроїтин? :

Його також приймають під час різних страв. Тут також потрібно шість тижнів лікування, щоб відчути його сприятливий вплив на суглоби.

Чи можемо ми поєднати прийом глюкозаміну та хондроїтину? :

Так, абсолютно! Часто пацієнти з болями в суглобах та обмеженою рухливістю поєднують прийом цих двох природних речовин.

Все про формулу Artrobiol Plus®

Наша харчова добавка ARTROBIOL PLUS® пропонує концентрат глюкозаміну та хондроїтину, а також рослинні та мінеральні екстракти. Гарпагофітум і босвелія також містяться в цій формулі збільшують гнучкість, рухливість і, отже, комфорт у суглобах. Куркума, що володіє природними протизапальними властивостями, допомагає зняти дискомфорт у суглобах та підтримує здоров’я суглобів.

Завдяки міді та марганцю він ефективно зміцнює підтримку хряща та сполучних тканин. Для підтримуючого лікування ми рекомендуємо приймати дві капсули на день під час їжі. Для природного регулярного знеболення приймайте до чотирьох капсул на день.

НАШІ ПОЖИВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ :