Лікування сечовиділення чоловіків та проблем з простатою
KYIV, UKRAINE

KYIV, UKRAINE

palmetto

ВСЕ ПРО SAW PALMETTO (СЕРЕНОА)

МІКРОЕЛЕМЕНТИ | 25 - 05 - 2021

Пальметто або карликова пальма є дерево, яке росте в основному на південному сході Сполучених Штатів. Деревна ягода використовується для лікування комфорту сечовиділення чоловіків та проблем з простатою, а також для зменшення проблем облисіння.

Дізнайтеся в цій статті про всі природні властивості пальметто, а також їх використання для здоров'я і благополуччя людей.

Що таке пальметто?

Пила пальметто - це невелике деревце в сільському стилі, розмір дорослої людини у висоту становить від 1,5 до 2,5 метрів. Інші його назви - американська карликова пальма, пальмова капуста, Ю-Чжун, пила пальма, шабаль або сереноа.

Дерево росте повільно і розвивається колоніями, на сухій піщаній землі. Росте в основному в штатах Флорида, Південна Кароліна, Техас, Луїзіана, Міссісіпі, Алабама і Джорджія. Воно також зустрічається в Центральній Америці.

Пилка пальметто зобов’язана своєму кваліфікуючому значенню «пила» своїм невеликим вигнутим шипам, які проходять вздовж її черешків. Натуральну медицину цікавлять її плоди - це кістянки, чорні, коли вони досягають зрілості, після переходу через зелений, потім оранжевий.

Переваги пальметто пояснюються його фітостеринами (ліпідами) та незамінними жирними кислотами:

  • лауринова кислота;
  • пальмітинова кислота;
  • олеїнова кислота;
  • міристинова кислота.
Також ягода містить полісахариди, галактозу, арабінозу та уронову кислоту.

Природні властивості пили palmetto

Вживання ягід пальмето блокує вироблення деяких гормонів, в тому числі тих, що відповідають за збільшення простати. Плоди також мають протизапальну функцію.

Ягоди пальмето традиційно споживаються корінним американським населенням з найдавніших цивілізацій. Вони вже приписували їм переваги для лікування проблем сечовивідних шляхів у чоловіків.

Сьогодні пальметто використовується як дієтична добавка при симптомах доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). Тому це допомагає регулювати сечовий потік, а також виробляти нічне сечовипускання.

Пила palmetto також призначається після операції на простати. Це скорочує час післяопераційного відновлення.

Нарешті, він використовується для запобігання та / або повільного випадіння волосся.

Дія пили palmetto на передміхурової залози

Поглинання пили пальметто уповільнює вироблення ферменту 5-альфа-редуктази. Він перетворює чоловічий гормон тестостерону в дигідротестостерон (DHT). ДГТ впливає на функціонування передміхурової залози. Ось чому лікування пальметто має прямий вплив на проблеми з сечовим дискомфортом у чоловіків, а також на зниження лібідо.

Функція простати, розташованої між прямою кишкою та сечовим міхуром, полягає в тому, щоб частково створювати рідину, призначену для живлення та захисту сперматозоїдів, що знаходяться в спермі, що допомагає її розріджувати. Рідина в спермі людини виробляється насінними бульбашками, залозами позаду простати. Потім сперма та сеча викидаються з організму після проходження через уретру, яка являє собою трубку, яка проходить через центр простати.

Простата у дорослого чоловіка має розмір волоського горіха, але вона часто розвивається з віком і спричиняє проблеми зі здоров’ям, які впливають на комфорт сечовипускання, але також можуть дегенерувати та стати серйозними. DHT відповідає за це розширення.

Властивості пиляної пальметто для лікування передміхурової залози

DHT, доброякісна гіперплазія передміхурової залози

DHT не є серйозним станом, як випливає з назви, але наслідки можуть бути дуже неприємними у повсякденному житті. Це пов’язано з тим, що набряк простати змушує уретру стискатися, що ускладнює виділення сечі. Якщо проблему не усунути, ви можете ризикувати зараженням сечового міхура, а також дуже болючими каменями в сечовому міхурі.

DHT вражає чоловіків у віці від 60 років і явище погіршується з плином часу. Це пов'язано з гормональними змінами і надмірним виробленням естрогену.

Двома іншими найбільш поширеними причинами DHT є погіршення кровоносних судин і дефіцит цинку.

Пила пальметто блокує тестостерон і не дає йому потрапити до простати, що зупиняє розширення простати. Перевага пилки пальметто перед медикаментозним лікуванням полягає в тому, що вона не викликає побічних ефектів, які можуть перешкоджати сексуальній активності, зокрема. Навпаки, пила пальметто регулює рівень тестостерону та сприяє підвищенню лібідо. Це різко зменшує проблеми з імпотенцією.

Пилу пальметто часто поєднують з кропивою, що також корисно при розладах сечовипускання у чоловіків.

Рак передміхурової залози

Розширення передміхурової залози є однією з ймовірних причин раку простати. Саме тому в якості запобіжного заходу рекомендується приймати пиляний пальметто. Це буде пригнічувати зовнішній вигляд, а потім зростання ракових клітин передміхурової залози.

Пила пальметто допомагає органу швидше зцілитися і повернутися до нормальної роботи після операції на простаті.

Пила palmetto і випадання волосся

Ще одна актуальна проблема у чоловіків - випадання волосся і облисіння. З віком вироблення тестостерону знижується, а DHT збільшується. Однак волосяні фолікули особливо чутливі до DHT; цей чоловічий андрогенний гормон знижує їх кількість. В результаті не тільки слабшає зростання волосся, але і скорочується тривалість життя тих, які вже виросли.

Пила пальметто запобігає перетворенню тестостерону в DHT, що допомагає підтримувати більш високий рівень цього тестостерону, настільки корисного для росту волосся.

Є й інші корисні ефекти підтримки високого рівня тестостерону. Тіло зберігає сили та енергію, які з віком слабшають. Уникаючи гормонального дисбалансу, вашу вагу легше регулювати.

Нарешті, лібідо підтримується, а втрата волосся зменшується. Прийом харчових добавок на основі пальметто також приносить загальне благополуччя.

Побічні ефекти пили palmetto

Алергії на пило пальметто немає. Дієтичні добавки на основі пили palmetto є безпечними і не виробляють побічних ефектів.

Чоловіки часто скаржаться на сексуальні дисфункції та зрив при застосуванні медикаментозних процедур, призначених для лікування проблем з простати, тоді як це не стосується пили palmetto, зовсім навпаки.

Єдиним протипоказанням є вживання пилки пальметто перед операцією. Дійсно, це може трохи зменшити згортання крові, саме тому доцільно припинити прийом за два тижні до будь-якої операції.